SMART Notebook 18 jau drīzumā

Lai arī 2018. gads jau pusē, skolotāji, kuri strādā ar interaktīvajām tāfelēm un skārienjutīgajiem displejiem SMART Board, mācību materiālu veidošanai izmanto SMART Notebook 17. Tomēr jau pavisam drīz nāks klajā atjaunināta SMART Notebook 18 versija. Tādēļ visas skolas, kuras izmantot licencētas SMART Notebook 17.1.1. versijas, aicinām pirms jaunā mācību gada uzsākšanas pārbaudīt, vai nav pieejami programmatūras atjauninājumi. Ja tobrīd jaunā SMART Notebook 18 versija jau būs pieejama, tad jāveic programmatūras atjaunināšana.

Kādi jauninājumi sagaida lietotājus?

Viens no jaunumiem ir dizaina maiņa teksta un objektu īpašību izvēlnei. Krāsu palete un citi iestatījumi izskatīties nedaudz citādāk.

Būtiskāks un patīkamāks jaunums ir tas, ka ierobežotās bezmaksas programmatūras lietotājiem būs pieejams pilnekrāna režīms SMART Notebook materiālu demonstrēšanai. Līdz šim tas bija pieejams vienīgi licencētās versijas lietotājiem.

Tiem skolotājiem, kuru skolēni mācību procesā izmanto viedierīces, lai individualizētu darbu klasē, būs svarīgi, ka visas darbības ar mākonī ievietotiem materiāliem skolēni varēs veikt adresē hellosmart.com. Iepriekš interaktīvos uzdevumus skolēni meklēja vietnē classlab.com, bet ar SMART Notebook materiāliem tiešsaistē varēja strādāt vietnē hellosmart.com. Turpmāk pieeja visiem materiāliem un aktivitātēm būs no hellosmart.com, taču, dodoties uz classlab.com, notiks automātiska pāradresācija.