SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” vai BBT Latvijas tirgū darbojas kopš 2000.gada. Darbības pamatvirzieni ir multimediju, videokonferenču aprīkojuma risinājuma projektēšana un ieviešana.

Atbilstoši jūsu vajadzībām izveidosim augstvērtīgus risinājumus, veiksim projektēšanu un aprīkosim jūsu telpas ar visu nepieciešamo, sākot ar kvalitatīvu aparatūru, vadu un vadības risinājumiem līdz pat apmācībai darbam ar uzstādīto sistēmu un iekārtām. Piedāvājam mūsu uzstādīto iekārtu uzturēšanu un servisu.

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientam atbilstošāko risinājumu kvalitātes, funkcionalitātes un izmaksu ziņā. Lai mēs spētu kvalitatīvi veikt savu darbu un pārzinātu aktuālākos risinājumus, regulāri tiek veiktas ražotāju piedāvātās apmācības, kā arī katru gadu apmeklējam starptautiskas izstādes un seminārus.

Ir realizēti dažādas sarežģītības, arī lieli piegādes, uzstādīšanas un apmācību projekti. Paplašinot klientu apmācību iespējas, esam nodibinājuši pieaugušo neformālās izglītības iestādi  „Baltijas Biroju Tehnoloģijas”.

Mums ir ilgstoša sadarbība ar starptautiski atzītiem multimediju, videokonferenču iekārtu un aprīkojuma  ražotājiem. Visiem pārstāvētajiem ražotājiem SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” ir autorizēts servisa centrs. Kā nozīmīgākos partnerus var minēt:

 

Mūsu vērtības

Darbinieks

Ātrums

Nodrošinām ātru apkalpošanu un servisu

Kvalitāte

Kvalitāte

Strādājam tā, lai pēc paveiktā darba gūtu gandarījumu

Sapratne

Sapratne

Ieklausāmies katrā klientā, kopā izvērtējam prioritātes un vajadzības

Pieredze

Pieredze

Liela pieredze un zināšanas, kas iegūtas jau kopš 2000.gada