NEC BT421 reklāmas displeja apskats

NEC MultiSync® BT421 reklāmas displejs

Lai vieta neierobežo tavu vēstījumu

NEC BT421 reklāmas displejs kino

Arvien vairāk uzņēmumi  turpina ieviest un uzlabot digitālo komunikāciju, un NEC piedāvā risinājumu – ultra plato 16:4 formāta reklāmas ekrānus, ko viegli iekļaut ierobežotas vietas apstākļos (gaiteņi, virs durvīm, veikalu plaukti)

NEC BT421 ir izveidots lai nodrošinātu ļoti uzticamu ekrānu norādēm, informācijai, reklāmai gaiteņos, medicīnas iestādēs, tirdzniecībā, kinoteātros, izglītības iestādēs un citur. Tas aizvieto drukātos  plakātus vai kā citādi sagatavotos statiskos materiālus ar ekrāniem, uros viegli operatīvi nomainīt informāciju.


NEC BT421 reklāmas ekrāns veikala plauktos

Izmanto vietu efektīvi

Esot apmēram uz pusi mazāks augstumā kā tradicionālie 16:9 ekrāni, BT421 ir ideāls izmērs norādēm un informācijai, kas ierasti redzama transporta segmentā (lidostas, stacijas, autoostas, pieturas u.c.). Informāciju ir viegli un ērti nomainīt, pielāgojoties situācijai – rādīt dažādus paziņojumus, izmaiņas un citu informāciju.

Tirdniecības sfērā  šāda veida ekrānus var izmantot gan horizontāli, gan vertikāli, pielāgjot konkrētai vietai un vaadzībai. Tāpat tos var iebūvēt plauktos, virs plauktiem vai kasēm, izmantot reklāmas stendos, veicinot pārdošanu.


NEC BT421 reklāmas displejs gaitenī norādes informācija

Robusts un uzticams

BT421 apvieno jaunu tehnoloģiju un formātu ieviešanu, saglabājot ierasto NEC prduktu uzticamību un kvalitāti.

Izveidots ar īpaši izveidotu noslēgtu korpusu, ar pretputekļu aizsardzību un aredzēts ilgstošai nepārtrautai lietošanai pat plašā temperatūras diapazonā – 0 līdz +50°C.


NEC BT412 reklāmas ekrāns vekalā vitrīna

Lieliska pielāgojamība ar zemām izmaksām

Iebūvētā attēla apgrišanas (trim) funkcija ļauj izmantot jau esošos 16:9 reklāmas materialus, izvēloties kuru daļu rādīt – augšu vai apakšu.

Tāpat BT421 ekrānus var saslēgt virknē, ar vairākiem displejiem veidojot vienu attēlu, turklāt attēla ievade jānodrošina tikai vienā no ekrāniem, un iebūvētā programmatūra to atbilstoši parādīs uz visiem ekrāniem.


Salasāms pat spilgtā apgaismojumā

Stikla sienas un griesti, spilgts telpu apgaismojums – parasti tas ir izaicinājums reklāmas displejiem. Taču, apvienojot 700cd/m2 spilgtumu un profesionālu pretatspīduma pārklājumu, saturs ir skaidri salasāms un saredzams pat saules pielietās telpās.

NEC BT421 ekrāns ar pretatspīduma pārklājumu

Lai vieta neierobežo tavu vēstījumu

Ričards Vilks stāsta par jaunajām iespējām, ko BT421 var nodrošināt transporta uzņēmumos (angliski)


DSSE 2019: NEC Display prezentē jaunos BT421 reklāmas displejus

Digital Signage Summit Minhenē – iepazīstināšana ar jaunajiem ekrāniem un to iespējām.