Video konferences ar interaktīvajiem SMART Board displejiem

Apgādājiet pedagogus ar rīkiem, kas nodrošina kvalitatīvas apmācības gan klātienē, gan attālināti.

Izmantojot SMART Board interaktīvos displejus, pedagogi viegli koplieto ekrānus, tāfeles un citus nodarbību rīkus ar videokonferenču risinājumiem, piemēram, Zoom, Google Meet ™ un Microsoft Teams ™.

Vienkārši pievienojiet Android ™ saderīgu UVC tīmekļa kameru, kurai ir iebūvēts mikrofons, un sazinieties ar studentiem, lai arī kur viņi mācītos.

Videokonferences Windows sistēmāPievienojiet datoru savam SMART Board, lai iegūtu augstas kvalitātes ekrānu. Tādejādi varat izmantot Microsoft Teams, Zoom, Google Meet un citus koplietošanas rīkus.Dalībnieku attēlu galerijas tiek parādītas augstas izšķirtspējas attēlos uz jūsu SMART board, tādejādi iespējams uzlabot attālināto sazināšanos ar studentiem.

Vai vēlaties veidot, rādīt un dalīties ar saistošākām grupas nodarbībām?
Uzziniet par jaunāko SMART Learning Suite lietotni Microsoft Teams

Video konferences Chrome pārlūkā

SMART displeji nodrošina mijiedarbību ar Chrome OS ™ ierīcēm, tostarp ar Chromebook ™, Chromebox ™ un Pixelbook ™. Lai izveidotu augstas kvalitātes ekrāna, video un audio koplietošanu, izveidojiet savienojumu ar tīmekļa lietotni Google Meet vai lietotni Zoom.

Pedagogi var viegli pārveidot PDF un GoogleSlides prezentācijas par interaktīvām un saistošām nodarbībām, izmantojot SMART Learning Suite Online.

Uzziniet vairāk par SMART un Google Solutions

iQ Android ™ izmantošana

Zoom android app ir pieejama Apps Store lietotņu veikalā SMART Board interaktīvajos displejos. Jūs varat palaist lietotni tieši savā SMART Board un dalīties ar iebūvēto tāfeli, stundu piegādi, tīmekļa pārlūkprogrammu un citām lietotnēm, izmantojot Zoom ekrāna kopīgošanu.

Daudzi konferenču lietojumprogrammu izstrādātāji piedāvā uz Android balstītas lietojumprogrammu paketes, kuras var viegli instalēt un palaist SMART Board.

Uzziniet vairāk par tīmekļa kameru un konferenču atbalstu

Attālināta apmācība ar SMART SMART Learning Suite programmatūra

SMART Learning Suite Online dod iespēju pedagogiem ar savām ierīcēm no jebkuras vietas sniegt studentiem saistošas nodarbības ar interaktīvu saturu, veidojot novērtējumus un sadarbības darbvietas.

Dalībniekii izveido savienojumu no jebkura tīmekļa pārlūka reāllaikā ar nodarbībām, kas palīdz viņiem uzņemties atbildību par mācīšanos, vienlaikus skaidri parādot savu progresu.

Uzziniet vairāk par mācīšanos ar SMART

Zoom

MS Teams

Google Meet